Kariera

Dyrektor operacyjny COO

Zakres obowiązków

  • organizacja i zarządzanie projektami oraz tworzenie procesów w firmie
  • wprowadzenie usług na rynki międzynarodowe
  • budowa modelu biznesowego
  • planowanie, wyznaczanie i osiąganie KPI i milestone’ów
  • budowa działów we współpracy z rekruterem i bieżące uzupełnianie stanowisk
  • tworzenie efektywnych modeli pracy zdalnej
  • ciągłe doskonalenie i rozwój pracy własnej i zespołu
  • pozyskiwanie kluczowych klientów

Wymagania

  • umiejętność pracy koncepcyjnej
  • decyzyjność i odpowiedzialność
  • doświadczenie min. 3 lata na stanowisku COO lub PM
  • skuteczność w realizacji powierzonych zadań bez względu na zmieniające się okoliczności biznesowe
  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu, okoliczności i otoczenia
  • umiejętność planowania i realizacji założonego budżetu
  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów – determinacja biznesowa
  • płynna znajomość j. angielskiego (poziom min. C1)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjnie premiowane wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • autonomię w podejmowaniu decyzji
  • wpływ na kształt procesów w firmie
  • samochód służbowy
  • stanowisko w zarządzie spółki

CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres [email protected] w temacie wpisując „Kariera 2022” Zastrzegamy prawo do skontaktowania się z wybranym kandydatami